Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Trzej Królowie"

  

Komunikat - zajęcia grupowe zawieszone

  

Protokół II Gminnego Konkursu Plastycznego "ANIOŁY"

  

Nabór wolontariuszy 30.Finału WOŚP

Ruszają przygotowania do 30.Finału WOŚP, który odbędzie się 30 stycznia 2022 r. Wszystkich, którzy chcą zostać wolontariuszami podczas tego finału prosimy o zgłoszenie się do GDK w Cycowie.

Jeśli chcesz zostać Wolontariuszem kwestującym podczas 30. Finału WOŚP powinieneś spełnić następujące warunki:
 
- musisz wypełnić ankietę wolontariusza i dostarczyć ją do Gminnego Domu Kultury w Cycowie. Ankietę możesz odebrać w GDK lub pobrać poniżej.
 
- ankietę należy wypełnić dokładnie, uzupełniając wszystkie pola, jeśli jesteś niepełnoletni dodatkowo ankietę musi podpisać Twój rodzic lub prawny opiekun.
 
- musisz dostarczyć aktualne zdjęcie najlepiej legitymacyjne lub takie, na którym dobrze widoczna jest twoja twarz. Zdjęcie należy dostarczyć wraz z ankietą do 30 grudnia 2021r.
 
Zgłoszenia wolontariuszy do 30 grudnia 2021r. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

  

  


Protokół VI Przeglądu Pieśni Patriotycznych "Śpiewam Ojczyźnie Swej"

  

  

Konkurs Plastyczny "Anioły"

  

 

Ogłoszenie wyników "W barwach jesieni - dary jesieni"

VI Przegląd Pieśni Patriotycznych "Śpiewam Ojczyźnie Swej"

  

  

  

Powiatowy Konkurs Plastyczny "W barwach jesieni - dary jesieni"

  

Dzień Artysty - 28 września

  

ZAPISY NA ZAJĘCIA

  

ZAPISY NA TANIEC NOWOCZESNY - KONRAD WOLSKI

  

I Festiwal Kultury Wsi Polskiej "Dożynkowo" Cyców 2021

  

 

 

Protokół Powiatowego Konkursu Plastycznego "Wakacyjna przygoda" z dnia 29.06.2021

  

Nowy termin Rodzinnego Spotkania ze Sztuką - 14.06.2021

  

Konkurs plastyczny "Wakacje tuż, tuż - wakacje z rodziną"

  

Program na Rodzinne Spotkanie ze Sztuką

  

Sukcesy taneczne

  

4 czerwca 2021

W DNIU

4 CZERWCA 2021 ROKU (PIĄTEK)

GMINNY DOM KULTURY W CYCOWIE

BĘDZIE NIECZYNNY

 

W/w wymieniony dzień jest dniem wolnym do pracy w za święto przypadające w sobotę 01 maja 2021

Podstawa prawna: art. 130 § 2 Kodeksu Pracy

Informacja dla rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia baletu z LCIT

  

Rodzinne Spotkanie ze Sztuką


Lista nagród z konkursu "Moja Mama uśmiechnięta"

"Moja mama uśmiechnięta"

Zajęcia nadal wstrzymane

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną związana z koronawirusem i jego dynamicznym rozwojem informujemy, że zajęcia grupowe są w Gminnym Domu Kultury są nadal wstrzymane.

O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować.

Protokół Powiatowego Konkursu Plastycznego "Jak to z Polską było..."

  

Życzenia na Wielkanoc

 

Ważna informacja

 

Uwaga 20.03-09.04.2021r. zajęcia zawieszone

 

Jarmark Sztuki - odwołany

W związku ze wzrostem zakażeń, jak również ogólną sytuacją w kraju oraz nowymi obostrzeniami, uprzejmie informujemy, że planowany Jarmark Sztuki na 21.03.2021r., zostaje odwołany.

Zapraszamy do udziału w Powiatowym Konkursie Plastyczny "Jak to z Polską było..."

 

Nieodpłatna Pomoc Prawna

 

21 marca Wiosenny Jarmark Sztuki

 

Unieważnienie zapytania ofertowego

 

Zawiadomienie

W związku  zamknięciem Gminnego Domu Kultury w Cycowie w dniach 05.03-14.03.2021r., zostaje przedłużony termin składania ofert cenowych na „Modernizację i Remont podpiwniczenia do adaptacji na stworzenie Galerii  w Gminnym Domu Kultury w Cycowie” do 19.03.2021 do godz. 14.00 (zaproszenie do składania ofert dostępne na stronie UG Cyców).

Apel Łęczyńskich policjantów

Apel Łęczyńskich policjantów

Od początku roku do Łęczyńskich policjantów zgłosiło się kilkadziesiąt osób którzy poinformowali, że zostali oszukani za pośrednictwem Internetu. Część zgłoszeń dotyczy oszustw na BLIK-a i włamań na konta Facebook, część z kolei dotyczy zakupów czy sprzedaży produktów na portalu OLX. Pokrzywdzeni bez weryfikowania informacji przekazują pieniądze oszustom. To w pojedynczych przypadkach kwoty kilkuset złotych. Łącznie mieszkańcy powiatu Łęczyńskiego zostali oszukani na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Sposób działania przestępców w przypadku oszustw na BLIK-a jest bardzo podobny. Przestępcy swój proceder rozpoczynają od przejęcia konta na profilu społecznościowym Facebook. Po przejęciu konta oszuści wysyłają za pomocą komunikatora do znajomych prośbę o szybką pożyczkę. Niestety te wiadomości nie są w żaden sposób weryfikowane. Nie podejrzewamy, że to oszustwo, bo przecież napisał do nas rzekomy „znajomy”. Przekazujemy kody BLIK, czasami nawet dwukrotnie, nie dzwoniąc i nie potwierdzając tej prośby. Wówczas z konta znikają nasze pieniądze i wtedy po pewnym czasie orientujemy się, że doszło do oszustwa.

Ponadto policjanci informują, że nie ma tygodnia by nie zgłosiła się do nich osoba, która straciła pieniądze w wirtualnej transakcji. Coraz częściej i chętniej kupujemy, a także sprzedajemy towary poprzez internetowe serwisy aukcyjne lub portale ogłoszeniowe. W tym przypadku schemat działania oszustów wygląda następująco. Na portalu ogłoszeniowym OLX wystawiamy na sprzedaż produkt. Poza portalem za pośrednictwem komunikatora WhatsApp kontaktuje się z nami potencjalny kupiec, który proponuje skorzystanie z opcji dostawy towaru, którą oferuje portal ogłoszeniowy lub za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wówczas otrzymujemy link, który odsyła nas na fałszywą stronę. Na tej stronie wypełniamy formularz, który wymaga wpisania numeru karty, daty jej ważności kodu CV. Podając te dane tracimy z konta nasze oszczędności.

Przestrzegamy – jeśli otrzymujemy prośbę o pożyczkę, nie działajmy pochopnie. Sprawdźmy najpierw czy osoba, która do nas napisała rzeczywiście potrzebuje naszej pomocy. Jeśli otrzymamy od znajomego prośbę przekazanie kodu BLIK - zadzwońmy do tej osoby i potwierdźmy jej prośbę. Pomoże to nam uniknąć nieprzyjemności. Pamiętajmy o tym, aby NIGDY nie przekazywać pieniędzy i kodów do płatności mobilnych obcym osobom, nie podawać nikomu danych do logowania na nasze konta bankowe, nie wchodźmy w przesyłane przez obcych linki. Zadbajmy o prawidłowe zabezpieczanie swoich danych osobowych, haseł i numerów dostępowych do portali społecznościowych. Pamiętajmy, rozwaga i ostrożność to dwie podstawowe zasady bezpieczeństwa w Internecie.

WAŻNY KOMUNIKAT

Zapraszamy na Wiosenny Jarmark Sztuki

 

Zapraszamy do udziału w II Wojewódzkim Konkursie na Palmę i Pisankę Wielkanocną

 

VII Festiwal Kolęd i Pastorałek "Hej Kolęda" - ONLINE

 

 

 

24 grudnia - nieczynne

Uprzejmie informujemy, że 24 grudnia 2020 r. Gminny Dom Kultury w Cycowie będzie nieczynny (dzień wolny za święto przypadające w sobotę 26 grudnia).