Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2014/2014_piskorska/DSC_0151.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wernisaż wystawy Weroniki Piskorskiej

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2014/2014_piskorska/DSC_0151.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery width=140 height=200}galeria/2014/2014_piskorska/DSC_0151.jpg{/gallery} W piątek 12 grudnia, w Gminnym Domu Kultury odbyło się uroczyste otwarcie wystawy fotografii Weroniki Piskorskiej.

 

Nasza autorka jest studentką Animacji Kultury, specjalizuje się w filmie i fotografii. Na wystawie zaprezentowała cykl "Zjedz zanim zgnije" inspirowany problemami dzisiejszego świata. Warto wspomnieć że p. Weronika jest instruktorką w Gminnym Domu Kultury, i ulubienicą naszych najmłodszych podopiecznych. Wystawa czynna do końca grudnia, zapraszamy!

 

{gallery}galeria/2014/2014_piskorska{/gallery}