Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2014/2014_boguszewska/DSC_0337.JPG oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wernisaż wystawy Renaty Boguszewskiej

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2014/2014_boguszewska/DSC_0337.JPG oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery width=140 height=200}galeria/2014/2014_boguszewska/DSC_0337.JPG{/gallery} W piątek 24 października w galerii GDK odbyło się uroczyste otwarcie wystawy Renaty Boguszewskiej.

Goście przybyli na wernisaż mieli okazję spotkać się z artystką osobiście oraz podziwiać niebywałą wrażliwość, którą odzwierciedlają jej obrazy. Malarstwo Renaty Boguszewskiej pokazuje to co ulotne. Tematy których dotyka to natura, kwiaty, bujna roślinnośc a także drewniana architektura Ziemi Chełmskiej nosząca ślady wielokulturowej przeszłości. Wystawa czynna do 30 listopada. Zapraszamy.

 

{gallery}galeria/2014/2014_boguszewska{/gallery}