Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2014/2014_lispersonawystawa/DSC_0050.JPG oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wystawa Sylwii Lis-Persony

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2014/2014_lispersonawystawa/DSC_0050.JPG oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery width=140 height=200}galeria/2014/2014_lispersonawystawa/DSC_0050.JPG{/gallery} W piątek 5 września, w galerii GDK odbyło się oficjalne otwarcie wystawy akwareli Sylwii Lis Persony pt. "Powiew koloru".

Goście, którzy przybyli na wernisaż mieli okazję spotkać się z autorką osobiście oraz podziwiać jej najnowsze prace inspirowane naturą. Bo właśnie w niej artystka szuka inspiracji; jak sama pisze: "...człowiek i natura tworzą jedność. W moje prace wkrada się też niemało wyobraźni a nawet bujania w obłokach." Aby głębiej zapoznać się z twórczością artystki, która tworzy w różnych technikach zapraszamy na jej stronę internetową www.powiewkoloru.pl. Wernisażowi towarzyszył koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Mileny Lis i Tomasza Rudzkiego, który cieszył się nie mniejszym zainteresowaniem niż same obrazy. Wystawa będzie czynna do końca września. Zapraszamy.

 

{gallery}galeria/2014/2014_lispersonawystawa{/gallery}