Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2014/2014_symbolewielkanocnagrody/2014_symbolewielkanocnagrody 7.JPG oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Laureaci XVIII Konkursu Plastycznego Symbole i Tradycje Świąt Wielkanocnych

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2014/2014_symbolewielkanocnagrody/2014_symbolewielkanocnagrody 7.JPG oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery width=140 height=200}galeria/2014/2014_symbolewielkanocnagrody/2014_symbolewielkanocnagrody 7.JPG{/gallery} W dniu 11 kwietnia 2014 r. w Centrum Kultury w Łęcznej odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej XVIII Konkursu Plastycznego Symbole i Tradycje Świąt Wielkanocnych pt. Wielkanoc w moim domu. Dyplomy, nagrody i wyróżnienia ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Łęcznej wręczyli: Wicestarosta Łęczyński Kazimierz Radko, Sekretarz Starostwa Powiatowego Zbigniew Dąbek i Dyrektor Centrum Kultury Eugeniusz Misiewicz. Wśród laureatów po raz kolejny znalazły się podopieczne pani Maryli Giszczak. Jury w składzie: OLGA BAŃKA, KATARZYNA SZAJNOG i ROBERT ZNAJOMSKI, postanowiło przyznać w kategorii przedszkolaków III miejsce Sandrze Golan, w kategorii klas I-III szkoły podstawowej I miejsce Oliwii Fidut oraz wyróznienie Kornelii Bąk, natomiast w kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej I miejsce zajęła Oliwia Bilik a III miejsce Aleksandra Piróg. Pełny protokół można znaleźć na na stronie CK w Łęcznej .   

 

Wystawę można oglądać do 30 kwietnia 2014 r. w godz. 8.00-20.00 w Galerii Centrum Kultury w Łęcznej ul. Obrońców Pokoju 1.

źródło: ck.leczna.pl


{gallery}galeria/2014/2014_symbolewielkanocnagrody{/gallery}