Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2014/2014_kiermaszwiosenny/2014_kiermaszwiosenny 1.JPG oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Kiermasz Wiosenny 2014

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2014/2014_kiermaszwiosenny/2014_kiermaszwiosenny 1.JPG oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery width=140 height=200}galeria/2014/2014_kiermaszwiosenny/2014_kiermaszwiosenny 1.JPG{/gallery}Jak co roku, tuż przed Świętami Wielkanocnymi, odbył się w GDK Wiosenny Kiermasz Świąteczny. Regionalni wystawcy z Cycowa, Świerszczowa, Wierzbicy, Uhnina, Garbatówki, Puchaczowa, Brzezin, Głebokiego i Malinówki, oferowali różnego typu wyroby rękodzielnicze. Wśród nich przepiękne palmy, stroiki, pisanki, ozdoby z filcu i bibuły, robótki szydełkowe i hafciarskie, płaskorzeźba z gipsu, biżuteria oraz przysmaki regionalnej kuchni. Dodatkową atrakcją był występ teatralny dzieci z punktów przedszkolnych w Janowicy i Kopinie.

 

{gallery}galeria/2014/2014_kiermaszwiosenny{/gallery}