Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2014/2014_wyplochck/2014_wyplochck 24.JPG oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2014/2014_wyplochck/2014_wyplochck 24.JPG oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery width=140 height=200}galeria/2014/2014_wyplochck/2014_wyplochck 24.JPG{/gallery}Zespół teatralny "Wykrzyknik", działający na co dzień przy GDK pod kierunkiem pana Adama Sokolnickiego, wziął udział w Wojewódzkim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych. Wydarzenie odbyło się 2 kwietnia w sali widowiskowej łęczyńskiego Centrum Kultury. Wystąpiły grupy teatralne:  „Jaskółeczki” – Zespół Szkół nr 1 w Łęcznej, „Meduzy” – Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Łysołajach, „Młodzi aktorzy” – Szkoła Podstawowa w Nadrybiu, grupa teatralna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej, „Paranormalni” – ZS im. 7 Pułku Ułanów w Cycowie, Gimnazjum Publiczne w Cycowie, „Quo Vadis” – Gimnazjum Publiczne w Ludwinie, „Mimo wszystko” – Gimnazjum nr 1 w Łęcznej, „Liberum Veto” – Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej oraz Grupa Bez Nazwy – ZS nr 1 w Łęcznej, I LO im. Jana Zamojskiego w Łęcznej.
Nasi młodzi aktorzy, grupa teatralna "Wykrzyknik", zagrali przedstawienie "Wypłoch". Było to dla nich nie lada przeżycie,  gdyż jak dotąd występowali tylko podczas uroczystośći w Gminnym Domu Kultury. Tym razem, po raz pierwszy mogli zaprezentować się szerszej publicznościi,. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przeglądu autorstwa Pawła Brodzisza.

 

 

{gallery}galeria/2014/2014_wyplochck{/gallery}