Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...

28.Finał WOŚP

Za nami 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Cycowie graliśmy już po raz jedenasty. Łącznie ze zbiórki oraz licytacji udało się zebrać ponad 9,5 tysiąca złotych. Kwestowaniu, jak co roku, towarzyszyła impreza organizowana w Gminnym Domu Kultury w Cycowie, w trakcie której prezentowano dorobek artystyczny naszej gminy.

W programie m.in. „Jasełka” w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej w Garbatówce, „Królewna Śnieżka” w wykonaniu dziecięcego teatrzyku działającego w GDK, dziecięca grupa taneczna, prezentacje wokalne młodych artystów z GDK, zespół śpiewaczy „Świerszczowianki”, Kamil Władziewicz – beatboxing, zespół „Mało Znani”.

Występy zakończyło tradycyjne światełko do nieba. Całość występów była przeplatana licytacjami.

Gminny Dom Kultury w Cycowie składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy z zaangażowaniem uczestniczyli w wydarzeniu, artystom, instruktorom, a także przybyłym gościom. Szczególne podziękowania kierujemy również do sponsorów, którzy przekazali ciasta i przedmioty na licytacje. Zaś nade wszystko pragniemy podziękować wolontariuszom, którzy nie zważając na niekorzystne warunki pogodowe, od rana dzielnie kwestowali w różnych zakątkach gminy.