Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2014/2014_renabogu/renata.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wystawa Renaty Boguszewskiej

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2014/2014_renabogu/renata.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery width=140 height=200}galeria/2014/2014_renabogu/renata.jpg{/gallery} Zapraszamy na wystawę malarstwa Renaty Boguszewskiej

 

Otwarcie wystawy odbędzie się 24.10.2014 r. o godz. 17.00 w Galerii GDK. Renata Boguszewska, urodzona w Szczecinie, lecz od dzieciństwa związana z Lubelszczyzną. Studia w Instytucie Wychowania Artystycznego (obecnie Wydział Artystyczny) UMCS w Lublinie (1980- 1985). Dyplom z malarstwa, z wyróżnieniem, w pracowni prof. Ryszarda Lisa. Studia podyplomowe „Psychopedagogika twórczości” na Wydziale Psychologii i Pedagogiki UMCS w Lublinie. Współzałożycielka Stowarzyszenia Twórczego „Prowincja”, w którym pełni funkcję prezesa. Nauczycielka przedmiotów artystycznych na różnych poziomach nauczania. Organizatorka i współorganizatorka plenerów i warsztatów dla dorosłych oraz młodzieży uzdolnionej artystycznie. Współpracuje z wydawnictwem PWN. Projektantka wnętrz. Uprawia głównie malarstwo akrylowe i olejne. Prace prezentowane na wielu wystawach indywidualnych i grupowych.