Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2014/2014_grafika/grafika.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Warsztaty z grafiki

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2014/2014_grafika/grafika.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery width=140 height=200}galeria/2014/2014_grafika/grafika.jpg{/gallery} Warsztaty grafiki to świetna okazja do kreatywnej zabawy dla dzieci.

Technika linorytu ze względu na proces wykonywania jest mało popularna w szkołach. Wymaga czasu, ale daje dużo satysfakcji. Warsztaty obejmą 4 spotkania po 2 godziny. Poza umiejętnościami, dzieci rozwiną w ten sposób wrażliwość, wyobraźnię i kreatywność. Doświadczą różnorodnych materiałów oraz niepowtarzalnej, nietypowej przestrzeni. Zajęcia prowadzone będą pod okiem osób z odpowiednim doświadczeniem, w grupach ok. 10 osobowych. Ilość miejsc ograniczona, zapisy w GDK w Cycowie oraz pod numerem tel. 82 567 76 20