Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...

Kalina i Zuzia laureatkami konkursu

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczestniczki zajęć w Gminnym Domu Kultury - Kalina Bronecka i Zuzanna Struszewska - zostały laureatkami powiatowego konkursu plastycznego „Piękno mojego miejsca zamieszkania-zabytki w mojej okolicy", organizowanego przez CK w Łęcznej.

Podopieczne Pani Maryli Giszczak zajęły ex aequo I miejsce w kategorii szkół podstawowych. Uczestnicy konkursu przygotowali prace inspirowane zabytkami jakie istnieją w ich w miejscach zamieszkania z wykorzystaniem dowolnych technik plastycznych.
Na konkurs nadesłano około 140 prac plastycznych z takich placówek Powiatu Łęczyńskiego jak: Gminny Dom Kultury w Cycowie, Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie, Szkoła Podstawowa w Zofiówce, Świetlica Wiejska w Kopinie, Szkoła Podstawowa w Ostrówku, Szkoła Podstawowa w Nadrybiu, Szkoła Filialna w Zawadowie, Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza w Kijanach, Gimnazjum nr 1 w Łęcznej, Zespół Szkół nr2 w Łęcznej, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej, CK w Łęcznej i CK-ODK w Łęcznej. Zapraszamy wszystkich na otwarcie wystawy pokonkursowej połączonej z wręczeniem dyplomów i nagród laureatom konkursu dnia 15 maja 2013r. o godz. 13:00 w "Kącie działań twórczych" CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej ul. Górnicza 12.

 

źródło: http://www.ck.leczna.pl/ck/konkursy-turnieje-mainmenu-32/konkurs-plastyczny-qpikno-mojego-miejsca-zamieszkaniaq/630-wynik-obrad-jury