Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...

Lista zakwalifikowanych osób na warsztaty wokalne

Jurorzy wybrali już grupę szczęśliwców, którzy wezmą udział w warsztatach.

Zostań Miss Powiatu Łęczyńskiego

Dożynki Powiatu Łęczyńskiego odbędą się 9 września w Ludwinie. Jak co roku jedną z atrakcji imprezy będą Wybory Miss. Nabór kandydatek potrwa do 10 sierpnia.

UWAGA! Osoby które zgłosiły się na udział w WARSZTATACH WOKALNYCH z Grupą Muzyczną R.Brzozowskiego

Prosimy o przybycie na SPOTKANIE ORGANIZACYJNE/przesłuchania w dniu 13.07.2018 (piątek) godz. 16.00 w budynku GDK Cyców.

Warsztaty wokalne z grupą muzyczną Rafała Brzozowskiego!

  

Oferta letnia

Zapisy w Gminnym Domu Kultury w Cycowie.

Aplikacja mobilna "Moja Komenda"

Aplikacja mobilna „Moja Komenda” została przygotowaną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Policję w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”. Jest to aplikacja bezpłatna opracowana na urządzenia mobilne bazujące na systemach operacyjnych Android oraz iOS.

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Poczucie bezpieczeństwa należy do podstawowych potrzeb każdego człowieka i ma decydujący wpływ na funkcjonowanie każdej społeczności. Dlatego ważnym jest tworzenie narzędzi, które pozwolą na rzetelne i czytelne zidentyfikowanie i przedstawienie, w tym społecznościom lokalnym, skali i rodzaju zagrożeń oraz instytucji współodpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Zapraszamy na Dzień Dziecka!

  

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wakacje tuz, tuż – w bajkowej krainie” - wyniki

W dniu 24.05.2018 r. jury wyłoniło zwycięzców corocznego konkursu organizowanego przez GDK w Cycowie. Wystawa pokonkursowa i wręczenie nagród odbędzie się 1.06.2018 r. o godz. 14.00. Zapraszamy wszystkich uczestników.

II Regionalny Przegląd Pieśni Maryjnej

Nastąpiła zmiana terminu Przeglądu Pięsni Maryjnej. Aktualny termin to 26 maj (sobota) godz. 10. Za zmiane przepraszamy.

Dance Festiwal

Inicjatywa koncertu powstała z potrzeby wsparcia finansowego wyjazdu grupy na OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO KOŚCIAN 2018.

Wakacje tuż, tuż – w bajkowej krainie

Gminy Dom Kultury w Cycowie zaprasza do udziału w powiatowym konkursie plastycznym "Wakacje tuż, tuż – w bajkowej krainie".
Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z Powiatu Łęczyńskiego.

Wesołych Świąt!

Z okazji zbliżających się świąt najlepsze życzenia składa Dyrektor oraz Pracownicy Gminnego Domu Kultury

Warsztaty z foamiranu

Klub Artysty Seniora działający w GDK w Cycowie, serdecznie zaprasza  19 marca 2018r. o godz. 16.00 wszystkich chętnych do udziału w warsztatach z foamiranu.

Grafika - zmiana godzin

Zmiana terminu zajęć GRAFIKI.
Od 14.02.2018 r. zajęcia będą odbywały się w piątki o godz. 15.00 - 17.00.

Kulinarny piątek

Gość specjalny Grażyna Cieślak - restauratorka,  poprowadzi Warsztaty Zdrowego Gotowania. W piątek 9 lutego 2018r. o godz.10.00  Gotuj z mamą, zaś o 13.00 Gotuj z pasją - warsztaty dla pań. 

Bal karnawałowy dla dzieci

Ferie mają się już ku końcowy, z tej okazji zapraszamy dzieci i młodzież na wspólny bal karnawałowy w GDK.

Zajęcia zimowe w GDK

Zapisy i wszelkie informacje drogą telefoniczną lub osobiście w siedzibie GDK.

Hej Kolęda 2018

Zapraszamy na IV Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek.

Program 26 Finału WOŚP

Zapraszamy w niedzielę do GDK w Cycowie.

ZAPRASZAMY NA BAL WOŚP

Jak co roku Cyców gra wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tym razem po licytacjach zapraszamy na bal, z którego cegiełka wstępu jest przeznaczona na WOŚP. Zaczynamy o 18.00 zaraz po światełku do nieba.

Studio muzyczne w GDK

Z przyjemnością przedstawiamy pracownię muzyczną GDK w Cycowie gdzie dzięki znakomitym warunkom akustycznym, profesjonalnemu sprzętowi i fachowej pomocy, z powodzeniem zrealizujesz materiał dźwiękowy lub filmowy.

Koncert kolęd w kościele w Cycowie

W niedzielę 7 stycznia zapraszamy na koncert kolęd do parafii pw. Św. Józefa w Cycowie.

Spotkanie opłatkowe w OSP Świerszczów

Proboszcz parafii w Świerszczowie, zespół śpiewaczy "Świerszczowianki" oraz OSP Świerszczów zapraszają na spotkanie opłatkowe. 

Lista wolontariuszy 26 Finału WOŚP

Znamy wolontariuszy, którzy 14 stycznia 2018 roku będą kwestować podczas 26. Finału WOŚP w Cycowie!

KONCERT KOLĘD

Serdecznie zapraszamy w wieczór "z kolędą" wszystkich, którzy chcą poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia słuchając kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołów i solistów z GDK w Cycowie.

Tymoteusz Rymcimci

W poniedziałek 11 grudnia na godzinę 15.00 do GDK zapraszamy wszystkie dzieci na przedstawienie "Tymoteusz Rymcimci". Wstęp bezpłatny.

Nabór wolontariuszy do WOŚP

Gminny Dom Kultury w Cycowie ogłasza nabór na wolontariuszy do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 14 stycznia 2018 r. Zgłoszenia wolontariuszy będą przyjmowane do 8 grudnia 2017 r.

 

Przegląd Pieśni Patriotycznych

W piątek 10.11.2017r. zapraszamy dzieci przedszkolne, uczniów szkół podstawowych oraz uczestników zajęć oświatowo-kulturalnych z naszej gminy na Przegląd Pieśni Patriotycznych "Śpiewaj Ojczyźniej Swojej".

Protokół konkursu "W barwach jesieni..."

W dniu 27.10.2017 r. komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców corocznego konkursu organizowanego przez GDK w Cycowie. Podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom odbędzie się 06.11.2017 r. o godz. 14.30 w GDK .

Serdecznie zapraszamy.

Potańcówka

Zapraszamy, już w najbliższą sobote 14 października, chętnych w wieku 30 - 100 lat na jesienne potańcówki w GDK w rytmach muzyki klubowo - dansingowej.

Spotkania baletowe

W sobotę na godzinę 13.30 zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 5 – 15 lat na zajęcia baletowe. Spotkania prowadzi Pavlo Vasylenko.

Klub Mini Mini

Wychodząc na przeciw oczekiwanim rodziców najmłodszych dzieci, zapraszamy maluchy do 3 roku życia na zajęcia w Klubie Mini Mini. Spotkania prowadzi Barbara Wiśniewska.

Balet

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 5 - 15 lat na spotkanie organizacyjne w dniu 7.10.2017 (sobota) na godz. 14.00.

Zajęcia w GDK

Zapraszamy do zapoznania się z oferty zajęć na nowy rok szkolny. Zaczynamy 15 września. Zapisy bezpośrednio u instruktorów w podanych na plakacie dniach i godzinach. Więcej informacji pod numerem telefonu 82 56 77 620.

Zajęcia plastyczne - zapisy

Zapraszamy na zajęcia plastyczne odbywające się w GDK w Cycowie.  Spotkania ruszają od 18 września.

Zajęcie teatralne - zapisy

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia teatralne. Podczas spotkań pracować będziemy nad wyobraźnią, koncentracją i pamięcią, świadomością ciała, oddechem oraz dykcją.

Ognisko muzyczne

Rusza ognisko muzyczne przy GDK. Spotkanie organizacyjne 8 września o godz. 16.00. Insruktor Kamil Rak.

Jubileusz "ŚWIERSZCZOWIANEK"

Zapraszamy na plenerowy koncert jubileuszowy "ŚWIERSZCZOWIANEK".

Zostań Miss Dożynek 2017 – nabór

Jeszcze do 31 lipca prowadzony jest nabór kandydatek w konkursie Wybory Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego 2017, które odbędą się 27 sierpnia w Milejowie.