Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2012/2012_wakacje_warsztaty_muzyczne/bbny11.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Warsztaty muzyczne – wakacje 2012

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2012/2012_wakacje_warsztaty_muzyczne/bbny11.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

 {gallery width=140 height=200}galeria/2012/2012_wakacje_warsztaty_muzyczne/bbny11.jpg{/gallery}„Wakacje w GDK w Cycowie” obejmowały serię warsztatów muzycznych: bębniarskich - dla dzieci w wieku 7-10 lat - i wokalnych - dla dzieci i młodzieży w wieku 11-16 lat. Odbyły się w drugim tygodniu akcji „Wakacje” w poniedziałek i w środę.

 Zajęcia bębniarskie poprowadził Jarosław Dyś - perkusista lubelskigo zespołu reggae ComeYah, oraz ex-perkusista zespołu Czarna Mamba. Na zajęciach pojawiły się zabawy rytmiczne wprowadzające w podstawy gry na bębnach. Z kolei Agnieszka Dębska - chórzystka zespołu Gospel Rain, wokalistka zespołu Czarna Mamba, gościnnie składu Miąższ uczyła dzieci poprawnej emisji i modulacji głosu.

Chętnych było wielu i listy bardzo szybko zostały zamknięte. Dla spóźnialskich i dla tych, którzy zechcą kontynuować swoje przygody wokalne i praktyki gry na bębnach, zachęcamy do śledzenia informacji na stronie odnośnie kolejnych zajęć już na początku września.

{gallery}galeria/2012/2012_wakacje_warsztaty_muzyczne{/gallery}

 

{gallery}galeria/2012/2012_wakacje_warsztaty_wokalne{/gallery}