Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2012/2012_wakacje_wycieczka_do_zamoscia/wycieczkazamowakacje2012.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wycieczka do Zamościa

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2012/2012_wakacje_wycieczka_do_zamoscia/wycieczkazamowakacje2012.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery width=140 height=200}galeria/2012/2012_wakacje_wycieczka_do_zamoscia/wycieczkazamowakacje2012.jpg{/gallery}Piątek trzynastego, dla niektórych jest dniem pechowym, jednak dla nas był czasem bardzo udanym. W ten piękny słoneczny dzień, GDK w Cycowie zorganizował wycieczkę do Zamościa w ramach „Akcji Wakacje”.

Wyjazd został zaplanowany na godz. 8.00. Pierwszą i największą, atrakcją wycieczki było zwiedzanie Zoo. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć wiele zwierząt z różnych części świata. Największe wrażenie zrobił na wszystkich król wszystkich zwierząt – lew. Następnie przyszedł czas na zregenerowanie sił podczas obiadu. Ostatnim punktem programu było zwiedzanie Starego Miasta w Zamościu, zwanego często „Perłą Renesansu”. Była to doskonała okazja do zrobienia zdjęcia na schodach zabytkowego Ratusza. Wszyscy uczestnicy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń. Wyjazd z całą pewnością można zaliczyć do udanych.

{gallery}galeria/2012/2012_wakacje_wycieczka_do_zamoscia{/gallery}