Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...

WOŚP 2012

W niedzielę, 8 stycznia, w Gminnym Domu Kultury w Cycowie odbył się XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieraliśmy pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. "Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko" - to hasło przewodnie tej szczytnej inicjatywy.

Graliśmy z pompą! Impreza obfitowała w różnorakie występy artystyczne: byliśmy świadkami jasełek w wykonaniu zespołu ze Szkoły Filialnej w Świerszczowie, a także młodzieży z Zespołu Szkół im. 7 PUŁKU w Cycowie; w solowym programie zaprezentowali się Mateusz Ćwirzeń i Patrycja Buch z Gimnazjum w Cycowie; uczestnicy zajęć w cycowskim Domu Kultury przygotowali koncert kolęd, a Pani Tatiana Urlich uraczyła nas występem kabaretowym. Ponadto wystąpiły zespoły "Świerszczowianie", "Event", "Jolivers" oraz gwiazda wieczoru "Pozytoon".

Udało nam się zebrać 3 083,85 zł, tym samym pobiliśmy zeszłoroczny wynik. Serdecznie dziękujemy sponsorom - Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Urzędowi Gminy Cyców, Młodzieżowemu Ośrodkowi Wychowawczemu w Podgłębokiem, Gospodarstwu Agroturystycznemu "Marynka", Paniom: Teresie Polanowskiej - Połetko, Wiesławie Świeczak, Teresie Świeczak, Marii Woś, Zofii Sosnowskiej oraz Ani i Oli Nowak. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i hojne wsparcie akcji. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę Pana Adama Sokolnickiego, który poprowadził imprezę i licytację.