Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2012/2012_Wystawa/2012_Wystawa_011.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wystawa Grupy Twórczej

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2012/2012_Wystawa/2012_Wystawa_011.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery width=140 height=200}galeria/2012/2012_Wystawa/2012_Wystawa_011.jpg{/gallery}Miło nam poinformować, że w piątek, 9 marca, o godzinie 17:00, w Galerii Gminnego Domu Kultury w Cycowie, odbył się wernisaż wystawy prac Grupy Twórczej działającej przy GDK. Grupę, pod fachowym okiem Pani Maryli Giszczak, tworzą Panie: Bożena Ochnik, Barbara Sarnicka, Joanna Romanowska, Małgorzata Popow, Aldona Sławińska i Agnieszka Choma.

Eksponowane na wystawie prace, wykonane techniką pasteli olejnych i suchych, są efektem zaledwie kilkumiesięcznych działań. Z niekrytą radością przyszło nam gościć przyjaciół, rodziny, bliskich, znajomych oraz wszystkich entuzjastów malarstwa. Spotkanie, które towarzyszyło otwarciu wystawy, było świetną okazją do wymiany spostrzeżeń i wrażeń twórców z Rejowca, Łęcznej i Siedliszcza. Wystawę można oglądać do końca kwietnia, w godzinach pracy Domu Kultury. Serdecznie zapraszamy.{gallery}galeria/2012/2012_Wystawa{/gallery}