Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2012/2012_Wystawa_goral/2012_Wystawa_goral_005.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wystawa fotografii pt. "Portret męski, żeński i... nijaki"

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2012/2012_Wystawa_goral/2012_Wystawa_goral_005.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery width=140 height=200}galeria/2012/2012_Wystawa_goral/2012_Wystawa_goral_005.jpg{/gallery}"Portret męski, żeński i... nijaki" to temat autorskiej wystawy, otwartej w galerii GDK w Cycowie. Złożyły się nań fotografie wykonane przez Henryka Górala oraz Barbarę Larysę Góral, prywatnie - ojca i córkę.

Prezentowane w trakcie wystawy portrety to nie tylko fragment rodzinnego archiwum, zbiór - pozowanych lub wykonanych całkiem spontanicznie - fotografii utrwalających wizerunki przyjaciół lub znajomych, albo też przypadkowo spotkanych osób. To przede wszystkim zapis kontynuowanej rodzinnie pasji oraz towarzyszących fotografowaniu osób emocji i wzruszeń, anterfakty chwili przedstawione w sposób niewymuszony i bezpretensjonalny, z entuzjazmem i nierzadko poczuciem humoru.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zwiedzania wystawy, która będzie trwać do początku czerwca.

{gallery}galeria/2012/2012_Wystawa_goral{/gallery}