Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2014/2014_jesienwgorach/DSC_0420.JPG oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

A w górach już jesień - wystawa

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2014/2014_jesienwgorach/DSC_0420.JPG oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery width=140 height=200}galeria/2014/2014_jesienwgorach/DSC_0420.JPG{/gallery} Dzisiaj w GDK w Cycowie odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej

oraz wręczenie nagród laureatom IV edycji konkursu „W barwach jesieni - a w górach już jesień”. Po obejrzeniu 209 prac uczestników, jury przyznało 25 nagród w trzech kategoriach oraz nagrody specjalne dla najmłodszych artystów. Na wernisażu pojawili się laureaci wraz z opiekunami, rodzicami i dziadkami. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz życzymy powodzenia w kolejnych edycjach. Patronem konkursu „W barwach jesieni - a w górach już jesień” było Starostwo Powiatowe w Łęcznej.

 

{gallery}galeria/2014/2014_jesienwgorach{/gallery}