Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2014/2014_witraz/witraz 1.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Ferie 2014 - podsumowanie

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2014/2014_witraz/witraz 1.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery width=140 height=200}galeria/2014/2014_witraz/witraz 1.jpg{/gallery}

Jak co roku na czas ferii zimowych, Gminny Dom Kultury w Cycowie przygotował specjalną ofertę dla najmłodszych mieszkańców gminy. Mogli oni skorzystać z szeregu atrakcji.  

   Oprócz na stałe wpisanych w grafik Domu Kultury zajęć muzycznych, plastycznych oraz Krav-Magi, odbyły się całkiem nowe warsztaty. Tym razem dzieci poznawały tajniki wykonywania witrażu, sztukę składania papieru czyli origami oraz proces tworzenia papieru czerpanego. Dodatkowo wielu chętnych wzięło udział w znanych z wcześniejszych lat warsztatach z rysunku, filcowania czy coraz bardziej popularnych zajęciach teatralnych. Sporym zainteresowaniem cieszył się także turniej w grę Fifa 14 na platformie Playstation 3 i przygotowane specjalnie dla "młodych inżynierów" warsztaty z robotyki LEGO.
    Wszystkie z powyższych zajęć odbywały się pod okiem doświadczonych instruktorów, a już przed rozpoczęciem ferii wiadomo było, że frekwencja dopisze - listy uczestników zapełniały się w błyskawicznym tempie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z poszczególnych wydarzeń.

 

 

Witraż{gallery}galeria/2014/2014_witraz{/gallery}
Origami{gallery}galeria/2014/2014_origami{/gallery}
Filcowanie{gallery}galeria/2014/2014_filcowanie{/gallery}
Robotyka LEGO{gallery}galeria/2014/2014_robotyka{/gallery}
Turnirj FIFA14{gallery}galeria/2014/2014_fifa{/gallery}