Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...

Zostań wolontariuszem XXV WOŚP

 Gminny Dom Kultury w Cycowie ogłasza nabór na wolontariuszy do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 15 stycznia 2017 r. Zgłoszenia wolontariuszy będą przyjmowane do 8 grudnia 2016 r.

Po raz kolejny Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mieścił się będzie w Gminnym Domu Kultury w Cycowie. W tym roku wielki finał orkiestry odbędzie się w niedzielę, 15 stycznia 2017 r. Celem zbiórki publicznej jest zebranie środków pieniężnych dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Jak zostać wolontariuszem? To bardzo proste!

W Gminnym Domu Kultury w Cycowie otrzymasz ankietę zgłoszeniową lub pobierzesz poniżej. Wystarczy, że ją wypełnisz i zwrócisz do Gminnego Domu Kultury najpóźniej do dnia 8 grudnia 2016 roku.

Do ankiety należy dołączyć zdjęcie legitymacyjne. Zdjęcie można dostarczyć również w formacie .jpg, ale nie może być mniejsze niż 800×600 pikseli.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Wszelkich informacji udzielamy pod nr tel.: 825677 620 lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Do pobrania:

ankieta wolontariusza

regulamin wolonatriusza