Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2012/2012_11_konkurs_recytatorski/recytatorski4.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Jesienny Konkurs Recytatorski

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2012/2012_11_konkurs_recytatorski/recytatorski4.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery width=140 height=200}galeria/2012/2012_11_konkurs_recytatorski/recytatorski4.jpg{/gallery}W dniu 7.11.2012r. w GDK w Cycowie odbyły się gminne eliminacje 16 Jesiennego Konkursu Recytatorskiego „Świat w krzywym zwierciadle – w poszukiwaniu dystansu i rozumu”. Jury w składzie Maryla Giszczak, Anna Szczepańska, Kamil Rak po przesłuchaniu 6 uczestników, postanowiło do eliminacji powiatowych zakwalifikować: Małgorzatę Boruch, która zaprezentowała wiersz Jana Brzechwy „Kwoka” oraz Julię Pałkę za interpretacje wiersza Ignacego Krasickiego „Konwersacja”.

{gallery}galeria/2012/2012_11_konkurs_recytatorski{/gallery}