Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2012/Fotograficzne_spotkania_cykliczne/dsc_0032.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Fotograficzne spotkania cykliczne

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2012/Fotograficzne_spotkania_cykliczne/dsc_0032.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery width=140 height=200}galeria/2012/Fotograficzne_spotkania_cykliczne/dsc_0032.jpg{/gallery}Za nami kolejne warsztaty fotograficzne, które odbyły się w ramach „Fotograficznych spotkań cyklicznych”. W dniu 27 września, gościliśmy osoby, które na co dzień nie dysponują profesjonalnym sprzętem, lecz chciały podnieść jakość wykonywanych przez siebie fotografii, przede wszystkim na poziomie technicznym. Na potrzeby warsztatów zostały przygotowane profesjonalneaparaty fotograficzne. Było to możliwe dzięki projektowi zrealizowanemu przez placówkę  „Zakup wyposażenia do celów edukacyjnych w Gminnym Domu Kultury w Cycowie” ramach którego został zakupiony niezbędny sprzęt.

 

{gallery}galeria/2012/Fotograficzne_spotkania_cykliczne{/gallery}