Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2012/2012_wakacje_spotkanie_niespodzianka_azot/azot11.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Spotkanie Niespodzianka – podsumowanie wakacji 2012

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2012/2012_wakacje_spotkanie_niespodzianka_azot/azot11.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery width=140 height=200}galeria/2012/2012_wakacje_spotkanie_niespodzianka_azot/azot11.jpg{/gallery}Na dzień 20 lipca przypadło zakończenia akcji „Wakacje”, z tej okazji w Domu Kultury odbyło się „Spotkane Niespodzianka” dla dzieci. Emocji było mnóstwo. Nasz gość specjalny, Kamil Kobyłecki z Laboratorium EE, zaprezentował właściwości ciekłego azotu.

Pan Kamil „usmażył” jajko na azocie, zamrożonym bananem wbijał gwoździe, skruszył sałatę zanurzoną wcześniej w cieczy... Spotkanie aż do samego końca trzymało wszystkich w napięciu. Chyba nikt się nie spodziewał takiego zakończenia, bo ostatecznie azot w wyniku dolania do niego wrzącej wody eksplodował w Domu Kultury. Na szczęście wybuch był zamierzony i wywołał dużo radości.

Po pokazie dzieci zmierzyły się w konkurencjach: łowienia ryb, gry w kręgle, napełniania szklanki wodą przenoszoną łyżką oraz miały okazję puszczać ogromne bańki mydlane oraz zrobienia tatuażu. Wszyscy uczestnicy w nagrodę dostali łakocie. Na kolejne „wakacyjne przygody” zapraszamy za rok!

{gallery}galeria/2012/2012_wakacje_spotkanie_niespodzianka_azot{/gallery}

{gallery}galeria/2012/2012_wakacje_spotkanie_niespodzianka{/gallery}