Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2012/2012_wakacje_zajecia_integracyjne/integracyjne19.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Zajęcia integracyjne dla dzieci – wakacje 2012

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2012/2012_wakacje_zajecia_integracyjne/integracyjne19.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery width=140 height=200}galeria/2012/2012_wakacje_zajecia_integracyjne/integracyjne19.jpg{/gallery}Jak co roku GDK w Cycowie przygotował specjalną ofertę letnią dla dzieci i młodzieży. Wakacje w GDK zaczęły się od 9 lipca i trwały przez dwa tygodnie. Każda osoba zainteresowana mogła znaleźć coś odpowiadającej jej zainteresowaniom.

W każdy wtorek i czwartek dzieci miały okazję uczestniczyć w spotkaniach plastyczno-integracyjnych, prowadzonych przez panią Agnieszkę Błaziak. W tym roku były one pod hasłem „ Pirat Uira Władca Wiatrów”. W zajęciach uczestniczyły dzieci w wieku od 5 do 13 lat. W ramach spotkań dzieci mogły aktywnie spędzać czas poznając pirackie gry i zabawy. Z dużym entuzjazmem ze strony dzieci cieszyły się zabawy takie jak: kręgle, łowienie rybek oraz rzucanie balonów napełnionych wodą prowadzonych przez panią Piratkę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli skorzystać z oferty oraz zapraszamy do GDK w Cycowie na zajęcia plastyczno-integracyjnie w każdy wtorek: gr. I 12.00-13.30 (dzieci 5 – 8 lat) oraz gr. II- 14.00-15.30 (dzieci i młodzież od 9 roku życia).

{gallery}galeria/2012/2012_wakacje_zajecia_integracyjne{/gallery}