Aktualności

Zapowiedzi warsztatów, wystaw, koncertów, konkursów i kiermaszy

Czytaj więcej...

Relacje

Opis wydarzeń mających miejsce w GDK w Cycowie

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Bieżące wiadomości związane z działalnością Domu Kultury

Czytaj więcej...

Archiwum

Artykuły, informacje i relacje wydarzeń z lat ubiegłych

Czytaj więcej...

Archiwum

Szkolenie "Promocja i komunikacja w instytucji kultury"

W dniach 24 i 26 października pracownicy Gminnego Domu Kultury w Cycowie wzięli udział w szkoleniu "Promocja i komunikacja w instytucji kultury". Spotkanie poprowadziła Pani Grażyna Stankiewicz - dziennikarka, wykładowca uniwersytecki, specjalista do spraw marketingu, trener biznesu i fotografik.

Głównymi tematami spotkania były zasady budowania wizerunku Domu Kultury, reklama w mediach, zasady dobrej współpracy z mediami, a także komunikacja marketingowa w internecie. Omówienie powyższych zagadnień pozwoliło między innymi przybliżyć specyfikę działania mediów - ich zróżnicowane oczekiwania i potrzeby, rzuciło nowe światło na temat tego, jak powinna wyglądać dobra notatka prasowa oraz jak zbudować przyjazną witrynę internetową. Szkolenie zostało dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Dom Kultury +.

Grażyna Stankiewicz - absolwentka historii sztuki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Studium Realizacji Telewizyjnej Wyższej Szkoły Teatralnej i Filmowej w Łodzi, doktorantka Wydziału Humanistycznego KUL. Związana z "Gazetą Gdańską", od 1994 r. z TVP Gdańsk, a obecnie z TVP Lublin. Przygotowała blisko 300 pozycji antenowych - filmów dokumentalnych, reportaży i programów studyjnych, swoje prace filmowe i fotograficzne prezentowała na wielu festiwalach i wystawach. W 1983 r. otrzymała nagrodę Ministra Kultury i Sztuki za esej o Sądzie Ostatecznym Hansa Memlinga.

(źródło: http://visitopolskie.pl/pl/events/read/id,1325/t,Spotkanie-z-Grazyna-STANKIEWICZ-rezyserka-filmu-dokumentalnego.html)